Zimowy Marsz na 25 km z finałem w Rogowie

10-03-2019 16:09

Jubileuszowy XX Zimowy Marsz na 25 km zgromadził na starcie blisko 180 osób :) Cieszymy się bardzo, że tak licznie przybyliście na nasze zaproszenie!

Jubileuszową edycję Marszu rozpoczęliśmy od weryfikacji w biurze jeszcze przed godziną 9:00. Pamiątkowe buttony, kiełbaski oraz mapki z trasą wydawały Magdalena Weber oraz Lucyna Jakubowska. Po uroczystym otwarciu imprezy i przemowie prezesa Wojciecha Paska wykonaliśmy pamiątkową fotografię.

 

Na trasę wyruszyliśmy tuż po godzinie 9:00. Prowadziła ona z Końskich do Nieba, niebieskim szlakiem pieszym na Skałki Piekło i dalej czerwonym szlakiem pieszym w kierunku rz. Czarnej oraz Wąsosza, a następnie na Górny Młyn, Piłę do Rogowa. Na trasie odbyło się oczywiście ognisko z pieczeniem kiełbasek, o które zadbał kierownik biura PTTK - Zbigniew Gontek. Podsumowanie wędrówki odbyło się w Wiejskim Domu Kultury w Rogowie, dzięki uprzejmości kierowniczki Urszuli Dróżdż. Nie mogło zabraknąć tradycyjnej pomidorowej "wyczarowanej" przez Jolę Weber i Zdzisławę Król oraz losowania upominków. Na tych, którym nie dopisało szczęście czekały słodkie nagrody pocieszenia :) 

 

Dziękujemy Wam za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wyprawy :)