Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy

Kategoria
Inne
Termin
17 wrzesień 2022 10:00
Miejsce
Końskie
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Oddziału PTTK w Końskich
17 września 2022 r.

 

Zgodnie ze statutem PTTK najwyższą władzą oddziału jest Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy. Ostatni XXII zjazd naszego Oddziału odbył się w dniu 25 marca 2017r. Z uwagi na panującą w ubiegłym roku pandemię, kadencja czteroletnich władz wszystkich szczebli PTTK została przedłużona do 2022 roku. Zgodnie z decyzją Zarządu Oddziału, XXIII Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy odbędzie się w sobotę 17 września 2022 roku w siedzibie PTTK w Końskich ul. Partyzantów 9 o godz. 10.00 w pierwszym terminie (godz. 10.15 drugi termin).

 

W zjeździe w charakterze delegata uczestniczyć winni wszyscy pełnoletni członkowie oddziału z opłaconą za 2022 rok składką członkowską. Jest to zarówno nasz przywilej, jak i obowiązek. Przypominamy o zabraniu ze sobą legitymacji PTTK. Zjazd dokona podsumowania działalności w latach 2017-2022 i wytyczy główne kierunki działania na lata 2022-2025. Wybierze też nowe władze Oddziału oraz delegata na Regionalną Konferencję Oddziałów PTTK Województwa Świętokrzyskiego. Liczymy na Wasz niezawodny udział. 

 

Zarząd Oddziału PTTK w Końskich

 

Dokumenty Zjazdowe

  1. Porządek Obrad - pobierz
  2. Regulamin obrad - pobierz
  3. Statut PTTK - pobierz
  4. Zgłoszenie kandydata do Zarządu Oddziału - pobierz
  5. Zgłoszenie kandydata do Komisji Rewizyjnej - pobierz
  6. Zgłoszenie kandydata na Konferencję Wojewódzką PTTK - pobierz
  7. Ankieta członka PTTK dla potrzeb prawa wyborczego - pobierz

W celu sprawnego przeprowadzenia obrad, bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią załączonych dokumentów, gdyż podczas zjazdu nie będą one odczytywane, a będzie jedynie można zgłosić wnioski i uwagi do ich treści. 

Po zakończeniu obrad zapraszamy na integracyjny spacer niebieskim szlakiem im. Stanisława Malanowicza do Sielpi. Tam, przy ognisku będzie okazja do wspomnień i snucia planów na najbliższą przyszłość. Chętnych do skorzystania z noclegu (koszt ok. 65 zł) prosimy o informację telefoniczną do wtorku 13.09.2022r. - tel. 665 120 308