IV Rajd Borysa

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2021-01-30 09:00 - 14:00

Turystyczna rodzinka Pasków wraz z przyjaciółmi zaprasza na imprezę koleżeńską pn. IV Rajd Borysa, która odbędzie się w dniu 30 stycznia (sobota). Będzie to spacer w okolicach Końskich o długości ok. 12 km. W tym roku jednak nie będzie zakończenia w koneckim domu kultury.

 

IV Rajd Borysa jest koleżeńską imprezą turystyczno-rekreacyjną, której głównym elementem jest piesza wędrówka. Uczestnikiem imprezy może być każda pełnoletnia osoba, która posiada dobry stan zdrowia. Mile widziana jest również młodzież i dzieci, ale pod warunkiem sprawowania nad nimi opieki przez prawnych opiekunów.


Zgłoszenia udziału w rajdzie przyjmowane są przez organizatorów do wtorku 26.01.2020 r.:
Kontakt: Wojciech Pasek nr tel. 665 120 308 ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koszt udziału: 15 zł (dorośli), 10 zł (dzieci i młodzież). 
Rówieśnicy jubilata urodzeni w 2018 roku oraz osoby urodzone w innych latach w dniu 27 stycznia biorą udział w imprezie nieodpłatnie.

 

Świadczenia organizatorów: certyfikat uczestnictwa, okolicznościowy znaczek rajdowy, opieka przewodnicka, udział w losowaniu upominków, punkty do odznak turystyki kwalifikowanej oraz regionalnej odznaki krajoznawczej „Turysta Ziemi Koneckiej ”.

Serdecznie polecamy!

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin - pobierz plik

Plakat wydarzenia