Tropem Wilczym

Kategoria
Biegi
Termin
1 marzec 2024 10:00 - 12:30
Miejsce
Stadnicka Wola
Telefon
41 372 32 49 wew. 302
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załącznik

Wydarzenie odbędzie się w dniu 1 marca 2024 r. w ramach ogólnopolskiego projektu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Bazą wydarzenia będzie Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli, w którym od godz. 10:00 czynne będzie biuro wydarzenia wydające numery i pakiety startowe.

 

Sam bieg wystartuje o godz. 11.30. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 1963 m, która przebiegać będzie ścieżką rowerową Green Velo wzdłuż ul. Południowej, dalej ulicą Długosza do Alei Katyńskiej i z powrotem ul. Południową do szkoły. Po biegu nastąpi uroczysta część, na którą składać się będą: podsumowanie konkursu patriotycznego połączone z wręczeniem nagród oraz wręczenie medali i dyplomów dla uczestników biegu. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal za ukończenie marszobiegu, dyplom uczestnictwa, a także słodki poczęstunek, materiały edukacyjne, weźmie także udział w losowaniu upominków.

 

Spotkacie tam i nas, gdyż rokrocznie pomagamy w przygotowaniach i w przeprowadzeniu marszobiegu poświęconemu pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta i Gminy w Końskich. Zgłoszenia udziału w VI Marszobiegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" przyjmuje Wydział Edukacji Urzędu Miasta i Gminy w Końskich drogą elektroniczną – adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do dnia 26 lutego 2024 r. do godz. 15.00 (lub do wyczerpania puli numerów startowych). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 41 372 32 49 wew. 302 i 303.

 

Szczegóły w regulaminie dostępnym powyżej (patrz załącznik).