Superpiechur Świętokrzyski

 

 

 

 

 

„SUPERPIECHUR ŚWIĘTOKRZYSKI”

R e g u l a m i n

 

 1. „Superpiechur Świętokrzyski” jest honorowym tytułem nadawanym przez Kapitułę składającą się z organizatorów długodystansowych imprez turystyczno – rekreacyjnych regionu świętokrzyskiego.

 2. Potwierdzeniem przyznania tytułu za dany rok jest okolicznościowa statuetka wręczana uroczyście wraz ze stosownym certyfikatem.

 3. Podsumowanie cyklu imprez, ogłoszenie wyniku rankingu i wręczenie statuetek odbywa się w listopadzie w dniu Rajdu Niepodległości.

 4. Kapituła tytułu „Superpiechur Świętokrzyski” może według swojego uznania przyznać dodatkowo specjalne wyróżnienia i nagrody za promocję i aktywność w turystyce pieszej.

 5. Tytuł „Superpiechur Świętokrzyski” nadawany jest osobom, które pieszo pokonały co najmniej 340 km tras turystycznych podczas imprez ujętych w wykazie.

 6. Za udział w imprezie uznaje się ukończenie dowolnie wybranego dystansu określonego w załączniku, zgodnie z regulaminem tej imprezy, w dniu jej przeprowadzenia.

 7. Wyróżnienie nadaje się na pisemny wniosek zainteresowanego złożony do dnia 20 października danego roku w Biurze O/PTTK w Końskich. Wzór wniosku dostępny jest na stronie internetowej www.pttkkonskie.pl oraz w O/PTTK w Końskich.

 8. Wykaz imprez zaliczanych do rankingu podawany będzie przez Kapitułę w odrębnych komunikatach przed rozpoczęciem każdego kolejnego sezonu turystycznego.

 9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w wykazie imprez danego roku.

 10. Aktualne informacje i wyniki dostępne są na stronie internetowej: www.pttkkonskie.pl

 11. Koszty organizacyjne i koszty wykonania wyróżnień ponoszą organizatorzy oraz laureaci. Ustala się opłatę w wysokości 40 zł od laureata wnoszoną przy składaniu wniosku.

 12. Obsługę organizacyjną Kapituły prowadzi Biuro Oddziału PTTK w Końskich: 26-200 Końskie, ul. Partyzantów 1, tel./fax 41 372 31 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.