Dziękujemy za obecność i wsparcie
Z dumą informujemy, że podczas kwesty przeprowadzonej w dniach 1-2 listopada na koneckiej nekropolii... Czytaj dalej
Kwesta na renowację zabytkowych nagrobków
Wspólna troska o pamięć i dziedzictwo - kwesta na renowację zabytkowych nagrobków. Czytaj dalej
Superpiechurze - złóż wniosek
Wraz z imprezą Stowarzyszenia Imperactive pt. Pożegnanie z Afryką zakończył się tegoroczny sezon turystyczny dla ubiegających się o tytuł Superpiechur Świętokrzyski 2025. Czytaj dalej
Konkurs fotograficzny - zapraszamy!
Oddział PTTK w Końskich wraz z Komisją Opieki nad Zabytkami zapraszają młodzież szkół podstawowych do udziału w konkursie fotograficznym ph. „Z obiektywem na szlaku”. Czytaj dalej
Wycieczka do Krakowa
Znów zapraszamy na wycieczkę autokarową do królewskiego miasta Krakowa! Czytaj dalej
prev
next

Zapraszamy na II spacer historyczny

23-07-2021 15:20

Szlakiem zabytków i miejsc pamięci narodowej

Po pierwszej, udanej edycji spaceru historycznego, zapraszamy na drugą - już 31 lipca. Tym razem wydarzenie będzie miało charakter spaceru krajoznawczego z przewodnikiem.

 

Spacer krajoznawczy z przewodnikiem PTTK odbędzie się na dystansie ok. 10 km trasą ścieżki spacerowej oznakowanej kolorem czerwonym ulicami miasta Końskie pt. „Szlakiem zabytków i miejsc pamięci narodowej w Końskich”.  Udział w spacerze jest bezpłatny.

Zbiórka uczestników w Parku Miejskim im. Małachowskich w Końskich pod wiatą „Green Velo” w Ogródku Jordanowskim przy ul. Partyzantów 7. Weryfikacja uczestników w godz. 8.30-9.00. Każdy ze zgłoszonych wcześniej uczestników otrzyma: mapkę trasy, pamiątkowy dyplom uczestnictwa, znaczek rajdowy, okolicznościowy medal dla 60 uczestników (w tym gwarantowany dla pierwszych 30 zgłoszonych), pozostałe 30 sztuk zostanie rozlosowanych wśród kolejnych uczestników wydarzenia.

 

Informacje i zgłoszenia w dniach 26-30 lipca 2021r. telefonicznie w godz. 8.00-16.00  (665 120 308),  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w dniu imprezy.

 

Podczas wydarzenia zachęcać będziemy do dobrowolnego wykupu cegiełek o wartości 10 zł. Zebrana kwota stanowić będzie zaczyn do wykonania popiersia lub  tablicy upamiętniającej postać Marszałka Sejmu Wielkiego Stanisława Nałęcz Małachowskiego.

 

Regulamin - pobierz tutaj

Ostatnio dodane zdjęcia

Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii.

Jeśli nie zmienisz ustawień przeglądarki, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności pod adresem http://pttkkonskie.pl/polityka-prywatnosci

Zrozumiałem