XLVI Rajd Bab

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2021-03-06 09:00 - 16:00
Miejsce
Okolice Końskich
Telefon
514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cóż próbujemy :)

Zima trzyma, obostrzenia sanitarne odrobinę poluzowane, ale już straszą nas wiosenną falą zachorowań. Chcemy jednak podtrzymać tradycję organizacji Rajdu Bab, który w tym roku będzie miał już 46. edycję! Niestety obecne czasy nie pozwalają nam na pełny wymiar organizacji wydarzenia, który znacie jako drużynową rywalizację, z konkurencjami sprawnościowymi i umysłowymi łamigłówkami. Tym razem rajd będzie miał charakter indywidualny.

 

Dziś też nikt nie potrafi powiedzieć jednoznacznie, jak będzie wyglądała sytuacja na początku marca, w tym w dniu Rajdu tj. 6 marca (sobota).
Zatem dokonaliśmy stosownych zapisów w regulaminie, tak, aby organizacja wydarzenia mogła być możliwa,
a jednocześnie z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, aby ewentualne odwołanie rajdu nie wpłynęło na zawartość Waszych i naszych portfeli :)

 

Zachęcamy Was do przesłania zgłoszenia on-line (link poniżej pod tekstem). Niech to będzie przemyślana decyzja i deklaracja wiążąca dla obu stron :)
Tym razem opłatę wpisowego WYJĄTKOWO przyjmować będziemy w gotówce w dniu Rajdu.
Obowiązujące wpisowe w wysokości 18 zł (młodzież i członkowie PTTK - 15 zł) będziemy przyjmować przy weryfikacji w gotówce.

 

 

Regulamin - pobierz

 

Zgłoszenie - link